Postaw na gotowe i sprawdzone rozwiązania

Z całej masy przeróżnych projektów na uwagę z pewnością zasługuje dom ariel. Rozwiązanie to wyróżnia się wygodą i funkcjonalnością. Dom parterowy ariel jest opcją skierowaną dla czteroosobowej rodziny, ceniącej sobie przede wszystkim komfort użytkowania.

Co przemawia za tym, aby wybrać gotowy projekt domu?

Gotowe projekty domów cieszą się ogromną popularnością i każdego roku przybywa inwestorów decydujących się na takie rozwiązanie. Jest to dużo tańsza opcja niż zlecanie stworzenia indywidualnego projektu zewnętrznej firmie. Oszczędność widoczna jest nie tylko w kwestiach finansowych, ale też czasowych. Już w przeciągu kilku dni od złożenia zamówienia na projekt można spodziewać się doręczenia pełnej dokumentacji pozwalającej na rozpoczęcie czynności adaptacyjnych i procedury uzyskiwania pozwolenia na budowę. Gotowe projekty domów to sprawdzone rozwiązanie, które zostało zrealizowane już wiele razy. Każdy inwestor dokładnie wie, jak może wyglądać budynek i ile będzie kosztowała go realizacja projektu.

Czym wyróżnia się projekt domu ariel?

W przypadku projektu domu ariel można mówić o wygodzie i funkcjonalności, a wszystko to dzięki zastosowaniu licznych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania. W części dziennej znajduje się salon, kuchnia i jadalnia. Nie brakuje przeszkleń, które wspaniale doświetlają wnętrza i nadają im przytulnego charakteru. W części nocnej z koeli są trzy sypialnie, które w razie potrzeby można wykorzystać w inny sposób – np. aranżując wnętrze na gabinet do pracy w domu. Oprócz tego jest łazienka i garderoba. Jedno z pomieszczeń może zostać zaadaptowane na pralnię. Przy kuchni znajduje się z kolei spiżarnia. Jedno z wnętrz pełni funkcję kotłowni na paliwo stałe, do którego są dwa niezależne wyjścia na zewnątrz. Do tego mamy jest dwustanowiskowa garaż i zadaszone tarasy.

• Brak schodów przekłada się na większą wygodę i bezpieczeństwo dla osób starszych/dzieci.
• Pokoje otwarte są na ogrodową zieleń.
• Możliwe jest zaaranżowanie strychu na część mieszkalną.
• Projekt domu ariel jest prosty w budowie i może zostać ukończony w krótszym czasie niż w przypadku projektu domu z poddaszem użytkowym.
• Do wyboru jest strop drewniany lub technobeton.

Źródło: katalog DomyWStylu